OperátoriSpravodajstvo

AKTUÁLNE: Veľký operátor zaraďuje 4 nové televízne stanice do svojej ponuky. Na mesiac ich dá zákazníkom zadarmo!

Na svoje si prídu fanúšikovia kultových filmov, hudby, módy a reality show.

Mnohí z nás trávia dlhé večery pred televízorom. Nepochybne každý si z času na čas rád pozrie kvalitný film alebo seriál, prípadne iný program. Jeden z najväčších poskytovateľov televízií na Slovensku, sprístupňuje pre svojich zákazníkov štyri nové stanice. Na svoje si prídu fanúšikovia kultových filmov, hudby, módy a reality show.

UPC pridáva do ponuky nové televízne stanice

Operátor UPC najnovšie ohlásil, že do ponuky zaraďuje štyri nové televízne stanice. UPC ďalej hovorí, že dostupné budú pre zákazníkov spoločnosti od dnešného dňa a to bez ohľadu na to, aký program máte. Bezplatne k dispozícii budú do 16. februára.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Ide konkrétne o filmové stanice FilmBox Arthouse HD, hudobnú 360 TuneBox HD a stanice zaoberajúce sa životným štýlom FashionBox HD a E! Entertainment HD.

„Všetky štyri nové stanice budú počas prvého mesiaca, od 16. januára do 16. februára, voľne dostupné všetkým TV zákazníkom bez ohľadu na predplatený balíček a na všetkých platformách, t.j. v ponuke digitálnej káblovej TV, Horizon Go aj Horizon TV.“, hovorí UPC.

Neskôr stanicu E! Entertainment HD nájdu zákazníci v ponuke balíčkov digitálnej káblovky Komfort a Komplet, ako aj v ponuke mobilnej a Internetovej TV v balíčkoch Happy a Super. Ďalšie tri stanice – FilmBox Arthouse HD, 360 TuneBox HD a FashionBox HD, budú v digitálnej káblovke súčasťou balíčkov FilmBox Premium HD a Komplet (kanálové pozície 409, 412 a 414), a v ponuke mobilnej aplikácie v balíčkoch Horizon FilmBox Premium a Super.

Aký obsah ponúkajú nové stanice?

Pre tých, ktorí nevedia, tak FILMBOX ARTHOUSE HD je stanica, ktorá ponúka hlavne kultové filmy najznámejších režisérov, ktoré boli medzníkmi vo svetovej kinematografii. Nechýbajú ale ani súčasné filmy, ktoré môžeme vidieť na filmových festivaloch. 360 TUNEBOX HD, ako už z názvu stanice plynie, ponúka najmä hudobné klipy. Televízie často dáva priestor aj začínajúcim umelcom a rovnako vysiela aj živé vystúpenia z koncertov. FASHIONBOX HD vysiela edukatívny a zábavný obsah o životnom štýle a nových módnych trendoch. Poslednou stanicou je E! ENTERTAINMENT HD, ktorú si obľúbia fanúšikovia celebrít a milovníci reality show.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close