AKTUÁLNE: Veľký operátor pridáva svojim zákazníkom dáta navyše. Máš aj ty nárok na bezplatnú nádielku mobilný dát?!

Najväčší mobilný operátor na Slovensku odmeňuje svojich zákazníkov za vernosť.

aktualna tema SMS
Zdroj: unsplash.com (Katka Pavlickova), úprava Vosveteit.sk

Určite to poznáš, surfuješ na internete, pozeráš videá, a zrazu ti začne mobil hlásiť, že sa nezastaviteľne míňajú mobilné dáta. Nie je to nič príjemne a to hlavne, keď prešla ledva polovica mesiaca. Potom máš dve možnosti, buď si priplatíš dáta k tvojmu paušálu, alebo sa uskromníš.

Zákazníci jedného z trhových lídrov, majú ale dôvod na radosť. Časť zákazníkov dostane totiž dáta navyše.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
mobil spotreba dat
Zdroj: cleanpng.com, Vosveteit.sk

Takto rok dozadu náš najväčší mobilný operátor, Orange, predstavil niekoľko programov na dáta, takzvané Paušály Plus. Medzičasom si ich obľúbilo pre svoju jednoduchosť kvantum zákazníkov.

Paušály Plus oslavujú jeden rok. Orange začal rozdávať dáta

Orange najnovšie hlási, že oslavuje prvé výročie Paušálov Plus a hoci býva zvykom, že oslávenec dostáva darčeky, tak v tomto prípade to je operátor, ktorý odmeňuje verných zákazníkom.

„Presne rok od uvedenia nových Paušálov Plus začínajú prví zákazníci Orangeu do svojich paušálov automaticky získavať vyšší objem voľných dát. Operátor im tak vyjadruje vďaku za vernosť a napĺňa svoj sľub  paušály neustále zatraktívňovať.“, uvádza operátor v tlačovej správe.

Orange v tlačovej správe hovorí, že prví zákazníci v týchto dňoch dostávajú mobilné dáta navyše. Objem dát sa ale líši v závislosti od toho, aký paušál máš. Operátor pridáva mesačne 500 MB, 1 GB alebo 3 GB voľných dát navyše.

„Paušály Plus sme priniesli s cieľom zjednodušiť a zatraktívniť naše mobilné portfólio, pričom sme kládli dôraz na rastúce dátové potreby našich zákazníkov. Nové paušály sa rýchlo stali obľúbenými vďaka ich jednoduchosti a transparentnosti, ako aj jedinečnej odmeňovacej schéme, keď zákazníkom každým rokom automaticky zvyšujeme objem voľných dát. Čím dlhšie je zákazník s nami, o to viac voľných dát v paušále mesačne má. V júli takto odmeníme prvé tisícky zákazníkov, následne každý mesiac budú pribúdať desaťtisíce ďalších. Týchto zákazníkov tak nezaskočí rastúca dátová prevádzka, pretože Paušály Plus doslova rastú spolu s nimi. Aj takto sa zákazníkom chceme poďakovať za ich vernosť,“ povedal Tomáš Palovský, Chief Communication & Brand Reputation Officer Orange Slovensko.

Pre tých, ktorí nevedia, tak Paušály Plus ponúkajú štyri varianty, každý s bohatým balíkom predplatených dát:

  • Základný paušál: 5 GB dát + 500 MB mesačne za každý rok využívania,
  • Stredný paušál: 10 GB dát + 1 GB mesačne za každý rok využívania,
  • Veľký paušál: Neobmedzené dáta, 30 GB dát pri plnej rýchlosti + 3 GB mesačne za každý rok využívania,
  • Prémiový paušál: Neobmedzené dáta.
Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre