AKTUÁLNE: Telekom si prichystal pre časť zákazníkov milú pozornosť. Máte na ňu nárok?!

Telekom si pre časť zákazníkov prichystal milú drobnosť.

Telekom 5G
Zdroj: Telekom

V súčasnosti môžeme z každej strany počuť o zdražovaní tovarov a služieb. Týka sa to napríklad aj smartfónov, ktoré sú v porovnaní s minulým rokom o niečo drahšie. No priplácame si aj za služby. Nedávno oznámila zdražovanie známa platforma SledovanieTV, ktorá dvihla od marca poplatky.

Firmy vyššie ceny najčastejšie obhajujú infláciou a rastom nákladov. No tentokrát nebudeme hovoriť o zdražovaní. Tentokrát máme pre vás pozitívne správy.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Telekom sprístupní časti zákazníkom nový televízny kanál do konca mája zadarmo

Operátor Telekom najnovšie hlási, že si pre časť zákazníkov pripravil drobnosť, ktorou poteší vybraných TV zákazníkov. Pýtate sa, o čo ide? Poďme sa spolu na to nižšie pozrieť.

„Na obdobie 7 týždňov sprístupníme zákazníkom nižších programov M nový program CANAL+ Action na všetkých platformách, t.j. Magio GO, Magio Sat i Magio IPTV.“, hovorí Telekom.

Ak sa pýtate, kedy vám pribudne nový kanál v ponuke, tak si ešte pár hodín na neho budete musieť počkať. No už od zajtrajšieho dňa do stredy 31. mája 2023 ho nájdete v ponuke.

„Štandardne je TV kanál k dispozícii na pozícii 72 na IPTV, resp. na pozícii 65 na Magio Sat.“, vysvetľuje operátor, kde nájdete nový TV kanál.

O čom je Canal+ ACTION

Ide o novú televíznu stanicu, ktorú si obľúbia hlavne milovníci akčných filmov a seriálov.

„Canal+ ACTION je nová stanica určená pre milovníkov akcie, ponúka filmový obsah s akčnými filmami, seriálmi, aj osvedčené akčné hity. Na svoje si prídu najmä fanúšikovia európskych filmov i seriálov z produkcie CANAL+, ale nechýba ani ďalšia produkcia a aj exkluzívne tituly, ktoré nemajú k dispozícii konkurenčné kanály či streamovacie služby. CANAL+ Sport odvysielal v lokálnej premiére 7 Oscarmi ocenený hit Všetko, všade, naraz i známe hity s akčnými esami ako Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Liam Neeson či Nicolas Cage.“, opisuje novú stanicu Telekom.

Máte nárok na darček od operátora aj vy? Dajte nám vedieť nižšie alebo na sociálnych sieťach.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre