AKTUÁLNE: Orange vám zníži cenu paušálu a pevného internetu, ak prídete od konkurencie. Darčeky si pripravil aj pre existujúcich zákazníkov

Orange predstavil Vianočnú ponuku. Ušetriť na poplatkoch môžu nielen noví, ale aj existujúci zákazníci. Potešia ale aj ďalšie darčeky.

aktualna tema poplatky
Zdroj: unsplash.com (Jason Leung), Vosveteit.sk (úprava)

Vianoce sa pomaly, ale isto blížia. Len nedávno 4ka prišla s ponukou, ak si prenesiete číslo od konkurencie, tak vám dá trvalú zľavu na paušál v podobe 2€. Zľavu pritom noví zákazníci získajú po celú dobu, ako budú riadne platiť faktúry.

Najnovšie s Vianočnou ponukou prichádza i Orange. Operátor sa rozhodol zatraktívniť prenos čísla od konkurencie. Pripravil si ale aj ďalšie akcie a darčeky pre nových ale aj starých zákazníkov.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Znížte si faktúru

Operátor prostredníctvom tlačovej správy informuje, že pri prenose čísla môžete ušetriť až do 150€ z poplatkov.

„Zákazníci, ktorí sa rozhodnú využiť vianočnú ponuku a preniesť si číslo od konkurenčných operátorov do Orangeu, získajú okrem bonusu za prenos čísla až do výšky 150 eur, ktorý môžu využiť či už ako zľavu na paušál alebo preplatenie zmluvnej pokuty a 25 GB dát na 2 mesiace aj 10-eurový kupón na nákup príslušenstva na predajnom mieste.“, vysvetľuje operátor.

Orange na svojich stránkach ďalej dopĺňa, že vďaka prenosu čísla od konkurencie, môžete ušetriť na mesačných poplatkoch až do 7,50€/mesiac a to po dobu 20 mesiacov.

Ušetriť môžete aj pri prenose internetu

Operátor ponúka podobnú akciu aj v prípade prenosu pevného internetu do Orangeu. V tomto prípade výška zľavy je ale o niečo nižšou, ale stále atraktívnou. Vo finále totiž môžete na poplatkoch oproti bežnej cene ušetriť až 73,50€.

„Aj tí zákazníci, ktorí si prenesú svoj pevný internet do Orangeu, majú možnosť získať zaujímavý bonus. Bonus do výšky 73,50 € môžu využiť ako zľavu na mesačné poplatky alebo ho použiť na úhradu zmluvnej pokuty od iného poskytovateľa.“, píše Orange v tlačovej správe.

Ďalšie zľavy a darčeky

Operátor v rámci publikovanej správy ďalej informuje i o tom, že si pre svojich zákazníkov pripravil aj ďalšie akcie. Napríklad pre všetkých, ktorí sa rozhodnú spojiť svoj paušál Go Safe s pevným internetom a TV do balíku Love, Orange ponúkne herné konzoly alebo projektory za zvýhodnenú cenu na splátky.

Na poplatkoch môžu ušetriť aj existujúci zákazníci

„Zákazníci, ktorí sa počas platnosti vianočnej ponuky rozhodnú pre akýkoľvek nový program pevného internetu (okrem fixLTE internetu) a spoja si ho so svojim existujúcim paušálom Go Safe do balíka Love, získajú aj možnosť vybrať si k paušálu predčasne, už po 12 mesiacoch, nový telefón a získať naň zľavu až do výšky 6-násobku mesačného poplatku za paušál. Napríklad s paušálom Go Safe Optimal s mesačným poplatkom 24 €, ktorý si spoja s novým programom pevného internetu, získajú nielen štandardnú dotáciu 40,80 €, ale aj extra zľavu (6 x 24 € = 144 €) a spolu tak ušetria až 184,40 eur namiesto štandardnej zľavy 40,80 €.“, vysvetľuje Orange.

Operátor ďalej dopĺňa, že na prázdno neobídu ani zákazníci, ktorí sa rozhodnú predĺžiť počas vianočnej ponuky viazanosť hlasového paušálu bez toho, aby si aktivoval pevný internet, ktorý by si spojili so svojim Go Safe paušálom do ponuky Love.

„Získa zľavový kupón vo výške 6-násobku mesačného poplatku za hlasový paušál s platnosťou šesť mesiacov. Ak sa pre pevný internet od Orangeu rozhodne neskôr, do konca platnosti kupónu, kupón môže využiť na úhradu faktúr.“

K smartfónu s paušálom Go Safe druhé zariadenie len za 1 euro

Orange myslí aj na tých, ktorí by radi obdarovali svojich blízkych novým smartfónom  a už tradične prichádza na Vianoce aj s ponukou výhodných dvojičiek zariadení – k hlasovému paušálu Go Safe, Go Safe Data alebo Go Safe Yoxo s viazanosťou a s telefónom ponúka druhé zariadenie bez viazanosti len za 1 euro.

Prehľad vianočných dvojičiek zariadení:

Paušál Go Safe so smartfónom Druhé zariadenie bez viazanosti za 1 euro
Samsung Galaxy Z Flip4 5G šedá/fialová Samsung Galaxy A23 5G biela a čierna
Samsung Galaxy A53 5G čierna/biela Samsung Galaxy A13 čierna
Xiaomi 12 Lite 5G zelená/čierna Xiaomi Band 7 čierna
OPPO Reno7 Lite 5G strieborná/čierna OPPO A17 čierna
Huawei Y70 4G čierna Huawei Band 7 čierna

Ďalšou novinkou je i to, že operátor sprístupni 5G sieť pre všetkých zákazníkov spoločnosti. Rovnako obdaruje zákazníkov aj 25 GB balíkom dát, ktorý bude k dispozícii bez potreby jeho aktivovania. Ponuka platí pre všetky paušály Go Safe a Go Safe Yoxo s telefónom.

Operátor si taktiež pripravil pre zákazníkov aj rôzne súťaže a ďalšie drobnosti. Napríklad, ak sa zákazník rozhodne pre aktiváciu Orange TV aj s Balíkom HBO, ako darček získa od Orangeu na prvý mesiac zadarmo nielen samotný prémiový Balík HBO, ale aj  prístup do filmovej knižnice HBO Max, a získa tak prístup k najlepším filmom a seriálom kdekoľvek, kde má internet.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre