Spravodajstvo

AKTUÁLNE: Jeden z najväčších poskytovateľov TV vám dá na Vianoce 45 staníc zadarmo! Využijete ponuku?

Jeden z najväčších poskytovateľov TV na Slovensku vám na Vianoce pridá do ponuky 45 staníc pre všetkých a zadarmo!

Najkrajšia časť roka sa pomaly, ale isto blíži. Vianoce sú pre mnohých nielen časom, kedy sa navzájom obdarovávame, ale aj dobou, kedy sa celá rodina stretne za štedrovečerným stolom a pod stromčekom.

Zatiaľ čo väčšina z nás ku koncu roka stresuje, čo komu daruje, tak málokedy myslíme na seba. Povedzme si úprimne, každý z nás rád dostane darček, hoci aj drobnosť. No zákazníci jedného z najväčších poskytovateľov televízie na Slovensku, neobídu na prázdno. To vieme povedať dnes už s istotou! Dôvodom je nádielka televíznych staníc, ktorá pribudne do zoznamu televízií od 6. decembra.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Vianočný darček pre TV zákazníkov UPC

Spoločnosť UPC najnovšie hlási, že si pripravila pre svojich zákazníkov vianočnú nádielku, ako sa patrí! Poteší všetkých zákazníkov, ktorí majú od operátora predplatenú televíziu. Dôvodom je, že do ponuky pridá 45 televíznych staníc, ktoré sú bežne dostupné ako súčasť vyšších, resp. doplnkových balíčkov.

Všetky stanice nižšie budú dostupné pre všetkých a na všetkých platformách, t.j. v ponuke digitálnej káblovej TV, Horizon Go aj Horizon TV.

Ide o nasledovné stanice: Discovery HD, TLC HD, Travel Channel HD, Discovery Science HD, DTX HD, Food Network HD, ID HD, Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD, Animal Planet HD, Viasat Explore HD, Viasat History HD, Viasat Nature HD, Nickelodeon, Nick Jr., Nicktoons, Fishing and Hunting, FilmBox Premium HD, FilmBox Extra HD, FilmBox Stars HD, FightBox HD, EroXXX HD, Fast and FunBox HD, DocuBox HD, FilmBox Family, CS Film, CS Horror HD, CS History HD, CS Mystery HD, MTV 00s, MTV 80s, MTV 90s, Club MTV, MTV Europe, MTV Live HD, ako aj maďarské stanice Slager TV HU, Cool TV, FILM+ HU, Muzsika TV, RTL HU, RTL Gold, RTL Harom, RTL Ketto, Sorozat+ a Story4.

vianocny darcek UPC televizne stanice
Zdroj: UPC

Televízne stanice operátor sprístupni od 6. decembra pre všetkých zákazníkov bez ohľadu na to, aký máte predplatený balíček a to automaticky a bez nutnosti reštartovania zariadenia. Televízne stanice budú mať zákazníci dostupné zadarmo do 6. januára 2023, teda 30 dní.

Našli ste medzi stanicami vyššie i také, ktoré vás oslovili? Dajte nám vedieť nižšie na komentároch alebo na sociálnych sieťach.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Zobraziť komentáre
Close
Close