SpravodajstvoWindows

Aktualizácie na Windows 10 Mobile sa najskôr dočkajú nové Lumie, vieme ktoré

Microsoft tento koniec minulého roka a začiatok tohto mal celkom rušný, vypustil pre nás už viacero buildov, ktoré priniesli nie len opravy, ale aj novinky, na ktoré sa mnohí z nás tešili. Ale ako to bude s oficiálnym príchodom Windows 10 Mobile? Nuž, je tu viacero nových informácií, niektoré z nich sú dobré a iné zase nie.

Gabriel Aul prostredníctvom Microsoft svojho blogu dnes sa zmienil, že musíme byť ešte trošku trpezlivý a počkať si o niečo dlhšie na ďalší build. Ale na druhej strane, dobrou správou je, že Microsoft na novej verzii Os pracuje konštantne, a že pri vypustení najnovšej jeho verzie bude veľmi blízko k aktuálnej Windows 10 (PC) verzii čo v preklade znamená, že sa dočkáme viacerých noviniek a vylepšení, ktoré sú dnes v PC verzii Windows-u.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Dostupnosť Windows 10 Mobile

Gabriel Aul ďalej v blogu dodáva, že aktualizáciu na Windows 10 Mobile Redstone dostanú najprv tie najnovšie zariadenia ako sú Lumia 950, Lumia 950 XL a Lumia 550. Čo sa týka ostatných zariadení, tak tie dostanú aktualizáciu o niečo neskôr. No ostáva tu avšak stále jedna otázka a tou je dostupnosť. K tejto téme Gabriel Aul nepovedal žiaden presný dátum, avšak podľa jeho vyjadrení „sme skoro pripravení zdieľať nový build“ nám dáva nádej, že to bude v dohľadnej dobe.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close