Návody

Ako zistiť, kto reagoval vo WhatsAppe na vašu správu emotikonom? A ako môžete vypnúť upozornenia na reakcie?

Reakcie na správy v aplikácii WhatsApp vedia byť milé, no ako zistiť to, kto akým spôsobom na danú správu reagoval?

Aplikácia WhatsApp je mimoriadne populárne četovacia aplikácia. Je to najmä vďaka rôznym funkciám, ktoré ponúka, no zároveň zachovaním jednoduchosti používania. Na správy sa už dávno ale nemusí iba odpovedať. Dá sa na nich aj reagovať, no nie vždy musí byť jasné (najmä v skupinovom čete), kto na danú správu reagoval.

Zistenie konkrétnych reakcií

Ak na vašu správu niekto reagoval, tak sa dané emodži zobrazia pod danou správou. Ako ale zistiť, kto a ako na danú správu reagoval? Je to pomerne jednoduché. Poďme sa pozrieť, ako na to. Zvládne to skutočne každý!

whatsapp reakcia na správu
Zdroj: vosveteit.sk

Je to úplne jednoduché. Stačí krátko podržať ikonu daných emodži, čo vám otvorí okno, v ktorom sú vypísané všetky reakcie na vašu správu. Zobraziť si ich môžete v jednom celku alebo osobitne každé emodži zvlášť.

whatsapp zoznam reakcií
Zdroj: vosveteit.sk

Malý tip: Ak chcete aj vy reagovať na správu, stačí na ňu kliknúť a chvíľu podržať až kým sa vám nezjaví rýchle menu, odkiaľ viete predvolenými emodži reagovať na správu.

whatsapp reagovanie na správu
Zdroj: vosveteit.sk

Vypnutie upozornení na reakcie

Samotné reakcie ale aplikácia berie ako plnohodnotné odpovede na správu. Minimálne z hľadiska upozornení, pretože každá jedna reakcia sa vám zobrazí v notifikačnej lište. To vie byť ale niekedy otravné, preto sa pozrieme na to, ako vypnúť upozornenia iba na samotné reakcie (upozornenia na správy zostanú zapnuté).

Na domovskej stránke otvorte menu kliknutím na tri bodky v pravom hornom rohu a vyberte možnosť Nastavenia. Následne sa prekliknite do sekcie Upozornenia.

whatsapp nastavenia
Zdroj: vosveteit.sk

V tejto sekcii nájdite možnosť Hlásenia reakcií. Túto možnosť jednoducho vypnite. Upozornenia na reakcie sa vám tak už nebudú zobrazovať. Vypnutie hlásenia reakcií viete vypnúť nielen pre klasické čety, ale aj pre tie skupinové, kde sú reakcie o dosť častejšie. Preto v sekcii Upozornenia iba prejdite do sekcie Skupiny, kde viete taktiež vypnúť možnosť Hlásenia reakcií.

whatsapp hlásenia reakcií
Zdroj: vosveteit.sk

Veríme, že po tomto návode vám sú reakcie na správy v aplikácii WhatsApp o čosi jasnejšie a že si budete vedieť manažovať ich zobrazovanie. Dolu do komentárov taktiež pridajte emodži, ktorým najčastejšie reagujete na správy.

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close