APLIKÁCIE A HRYNávody

Ako z fotografie odstrániť pozadie? Vďaka týmto aplikáciám to zvládnete úplne jednoducho!

Pozrite sa, ako jednoducho môžete z fotografie odstrániť pozadie vďaka aplikáciám, ktoré vám to umožnia zadarmo. Zvládne to úplne každý!

Úprava fotografií robí problém nejednému používateľovi smartfónu. Nie každý totiž používa Photoshop od Adobe, ktorý so sebou prináša množstvo funkcií, no v základnej bezplatnej verzii so sebou neprináša veľa funkcií. Medzi platené funkcie môžeme zarátať napríklad aj možnosť odstránenia pozadia, ktorú väčšina služieb považuje za prémiovú. Aj napriek tomu môžeme siahnuť po niektorých aplikáciách s možnosťou odstrániť pozadie z fotografií bezplatne, jednoducho a rýchlo. Niektoré takéto aplikácie si teraz predstavíme spolu s ďalšími funkciami, ktoré prinášajú. Ak teda aj vy hľadáte nejakú takúto aplikáciu, pozrite sa na ne spolu s nami. Určite ich oceníte aj vy.

Vďaka týmto aplikáciám môžete jednoducho a rýchlo odstrániť pozadie fotografií

V prípade, že si neviete rady s odstránením pozadia na vašej fotografii, môžete k tomu využiť rôzne nástroje. Ako sme už uviedli, asi najznámejším nástrojom pre úpravu fotografií je Photoshop od Adobe, ktorý svoje najužitočnejšie funkcie skrýva za poplatok. Rovnako populárnou aplikáciou je napríklad Picsart. Tá so sebou prináša aj viaceré funkcie pre úpravu fotografií, no odstrániť pozadie si môžeme opäť len s predplatným. V prípade, že si teda chcete pozadie zo svojej snímky odstrániť, využite aplikáciu s názvom Background Eraser od vývojára handyCloset Inc.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Background eraser
Zdroj: Google Play

Táto aplikácia so sebou prináša jednoduchú možnosť odstránenia pozadia bez akýchkoľvek poplatkov, pričom na výber máme ako automatické odstránenie pozadia, tak aj manuálne. V prípade nepresností pri automatickej úprave máme možnosť túto úpravu opraviť manuálne, pričom všetky nástroje aplikácie sú k dispozícii zadarmo. Aplikácia Background Eraser je k dispozícii v Obchode Play zadarmo a neobsahuje žiadne možnosti dokupovania funkcií prostredníctvom transakcií v aplikácii. Odstrániť pozadie fotografie prostredníctvom aplikácie tak nebolo nikdy jednoduchšie.

Background Eraser
Background Eraser
Developer: handyCloset Inc.
Price: Free

Možností je viac

Ak by ste s vašou fotografiou chceli predsa len vykonať viac úprav, môžete zvoliť aj aplikáciu s názvom Background Eraser od vývojára InShot Inc. Táto aplikácia v sebe skrýva možnosť využitia rôznych predlôh, úpravu fotografií pre sociálne siete ako je Instagram, Facebook a ďalšie, pričom väčšina aplikácie je preložená do slovenčiny. Odstrániť pozadie fotografie je v tejto aplikácii jednoduché a rýchle, no a ak by ste sa chceli zbaviť reklám, získať nové šablóny a exportovať snímky vo vysokej kvalite, môžete si zaplatiť aj predplatné.

Ako odstrániť pozadie aplikácie
Zdroj: Google Play

Toto predplatné môžete zaplatiť jednorazovo vo výške 8,99€, prípadne využiť ročný balík za 4,59€. Tu ale treba poznamenať, že väčšina funkcií je k dispozícii bez poplatku a odstrániť pozadie snímky dokážete aj bez plateného programu. V prípade, že vám nebudú prekážať reklamy, teda nič nebudete musieť platiť.

Poznáte nejaké aplikácie pre odstránenie pozadia aj vy? A máte tipy na ďalšie appky pre úpravu fotografií? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close