Ako vyzerá dizajn Material You z Androidu 12 v MIUI 13? Pozrite sa, bude sa vám páčiť takáto zmena?

Známa španielska komunita poukazuje na implementáciu dizajnového jazyka Material You z Androidu 12 do MIUI 13. Pozrite sa, ako to vyzerá.

MIUI 13 nadstavba globalne predstavenie
Zdroj: Xiaomi

Hoci Xiaomi ešte koncom minulého roka oficiálne predstavilo nadstavbu MIUI 13 pre čínsky región, tak aj napriek, nie všetky funkcie boli sprístupnené hneď. Dobrým príkladom je režim MIUI Pure, ktorý nás má ochrániť pred hrozbami a nekontrolovaným zbieraním údajov zo strany aplikácií.

Najnovšie sa dostáva do pozornosti nová BETA verzia MIUI 13, ktorá sa dostala do obehu naprieč Čínou. Dôvodom je dizajnový jazyk Material You, ktorý bol predstavený ešte po boku Androidu 12 a jeho terajšia implementácia do nadstavby. Na tému upozorňuje portál xiaomiadictos.com.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Pozrite sa, ako vyzerá dizajn Material You v Xiaomi

Ako môžete nižšie vidieť, tak známa španielska MIUI komunita, MIUIes, publikovala prostredníctvom sociálnej siete Twitter krátke video, v ktorom je zachytený nový dizajnový jazyk Material You v rozhraní MIUI 13.

„V najnovšej beta verzii China ROM bola pridaná podpora pre aplikácie, ktoré využívajú Material You, aby bolo možné meniť ich farby na základe tapety zariadenia.“ píše MIUIes v publikovanom statuse nižšie.

MIUI komunita ďalej prezrádza, že podpora dizajnového jazyka Material You je k dispozícii len pre statické tapety v kombinácii s obmedzeným počtom aplikácií.

V závere treba uviesť, že aktuálne presne nevieme, kedy bude nový dizajnový jazyk dostupným i u nás. Ale zdá sa, že prvá na rad príde Čína a neskôr i globálny trh. Mimochodom, nová nadstavba MIUI 13 by mala byť predstavená pre globálny trh už čoskoro, odhalilo nedávno Xiaomi. Očakáva sa, že ju uvidíme po boku telefónov z produktovej rady Redmi Note 11.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre