NávodyXiaomi

Ako ušetriť batériu vo vašom Xiaomi smartfóne? Vďaka týmto témam váš smartfón vydrží dlhšie!

Vďaka týmto témam môžete ušetriť vášmu Xiaomi niekoľko percent batérie. Vyberte si tú svoju spomedzi štyroch najlepších motívov.

Výdrž batérie vášho smartfónu sa dá ovplyvniť hneď niekoľkými spôsobmi. Môžete skúsať rôzne režimy šetrenia batérie, môžete skúšať upraviť jas, no ak máte smartfón s AMOLED displejom, môžete urobiť ešte viac. Aplikácia Motívy vo vašom Xiaomi smartfóne ponúka hneď niekoľko atraktívnych tém, ktoré jednoducho stoja za vyskúšanie. A vďaka týmto témam vás už nikdy nebude trápiť nedostatok energie pre vaše využívanie smartfónu. Pozrite sa s nami na tie najlepšie!

Loner

Táto dokonale čierna téma s motívom mesiaca vás osloví, ak chcete ušetriť batériu a vyskúšať si jednoduchú minimalistickú tému. Téma navyše ponúka množstvo funkcií pre úpravu uzamknutej obrazovky, vďaka čomu si smartfón môžete doplniť o rôzne widgety pri uzamknutom smartfóne.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Loner téma Xiaomi
Zdroj: Xiaomiadictos.com

Soft Night

Táto téma s tmavým pozadím, ktoré šetrí batériu nie je len elegantná, ale i praktická. Tmavé pozadie dopĺňajú farebné ikony, ktoré sú o niečo menšími, aby nespotrebovávali batériu príliš. Dobrou správou je i fakt, že vypína zbytočné efekty a animácie Centra ovládania, čím šetrí batériu ešte viac.

Soft Night téma Xiaomi
Zdroj: Xiaomiadictos.com

Black Shark 5

Ak túžite trochu po inom používateľskom rozhraní a patríte medzi milovníkov herného dizajnu, táto téma je tu pre vás. Herný dizajn dopĺňajú ikony aplikácií s jemne zelenými prvkami, pozadie je pre úsporu batérie opäť čierne a celkový dojem z používania smartfónu je mierne futuristický. Táto téma je dostupná pre smartfóny s nadstavbou MIUI 12 a vyššou.

Black Shark 5 téma Xiaomi
Zdroj: Xiaomiadictos.com

Today Black

Poslednou elegantnou témou pre úsporu batérie je Today Black. V tejto téme opäť prichádza k zmenšeniu ikon na domovskej obrazovke, čím ušetríte pár percent. Žiaľ, téma je opäť dostupná len pre zariadenia s nadstavbou MIUI 12 a vyššou, no jej výhodou je hneď niekoľko možností zobrazenia uzamknutej obrazovky. Redizajnom si v tomto prípade prejde i nové Centrum ovládania.

Today Black téma Xiaomi
Zdroj: Xiaomiadictos.com

Vybrali ste si niektorú tému z možností? Vďaka týmto témam môžete na svojom smartfóne s aplikáciou Motívy a AMOLED displejom ušetriť niekoľko percent, ktoré môžete využiť o niečo efektívnejšie. Poznáte aj nejaké iné? Podeľte sa o ne s nami v komentároch!

via Xiaomiadictos.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close