APLIKÁCIE A HRYNávodySpravodajstvo

Ako sa môžete dostať ku odstráneným správam v četovacích aplikáciách? Pomôže vám k tomu táto aplikácia!

Je odstránená správa skutočne odstránenou? Nemusí tomu vždy tak byť.

WhatsApp, Messenger a ďalšie aplikácie tohto druhu disponujú širokou škálou funkcionalít. Jednou z nich je i možnosť zrušenia odoslania správy, resp. jej odstránenia pre všetkých. Vo všeobecnosti funkcia odstránenia funguje tým spôsobom, že ako odstráni odosielateľ správu, napríklad v prípade služby WhatsApp to je možné po dobu približne niečo málo cez 7 hodín po jej odoslaní, tak správa je odstránená i z četu adresáta. Je však táto správa nadobro stratenou? Nemusí tomu tak byť! 

Takto môžete pristupovať i k odstráneným správam

Dovoľte nám dať vám do pozornosti zaujímavú aplikáciu- Obnoviť odstránené správy – Obnova správ (All Messages Recovery). Musíme však dodať, že aplikácia je stále vo vývoji, ale aj napriek tomu robí to, čo hovorí a teda obnovuje odstránené správy. Aplikácia je dostupnou prostredníctvom obchodu Play a stiahnuť ju môžete z odkazu nižšie.

Ako funguje?

Aplikácia potom, ako ju nainštalujete, tak žiada od vás prístup k pamäti zariadenia, ako aj ku notifikáciám. Dôvodom je, že na to, aby mohla riadne fungovať, tak potrebuje pristupovať k týmto častiam zariadeniam. Funguje na tom princípe, že číta notifikácie vo vašom telefóne z aplikácií WhatsApp, Messenger, Telegram, ale i Signal a následne ich ukladá do pamäti zariadenia. V praxi to znamená, že keď vám niekto pošle správu a zobrazí sa vám v notifikácii, tak ju aplikácia uloží. Neskôr, keď odosielateľ vymaže správu, tak vy ju budete mať aj napriek tomu uloženú vo vašom telefóne a to bez ohľadu na to, že ju v četovacej aplikácii už nebudete mať dostupnú.

Následne môžete k vymazaným správam pristupovať prostredníctvom rozhrania aplikácie. Rovnako, môžete pristupovať i k multimediálnemu obsahu, ktorý bol odstránený. Aplikáciu v smartfóne nájdete pod názvom All Messages Recovery.

Zároveň nám dovoľte dať vám do pozornosti nastavenie optimalizácie batérie a nastavenie automatického spúšťania aplikácie potom, ako reštartujete smartfón. Pomocou týchto nastavení zabezpečíte, aby sa vám aplikácia automaticky nevypínala po nejakej dobe. Otvorte si Nastavenia vášho smartfónu choďte do sekcie Správa aplikácií. Následne si vyhľadajte aplikáciu (nájdete ju pod názvom All Messages Recovery) a povoľte funkciu automatického spúšťania pri zapínaní zariadenia a zrušte obmedzenia batérie.

Obnova vymazanych sprav
Zdroj: Vosveteit.sk

Pevne veríme, že tip na aplikáciu vás zaujal a bol pre váš užitočným. Budeme radi, ak článok podporíte, či už odberom nášho spravodajstvo prostredníctvom sociálnej siete Facebook, alebo zdieľaním článku.

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close