Filmy a seriályNávodySpravodajstvo

Ako na Netflixe zobraziť filmy a seriály so slovenským a českým dabingom? Tento trik určite nepoznáte!

Pozrite sa, ako môžete pomocou pár kliknutí pristupovať k filmov a seriálom so slovenským alebo českým dabingom na Netflixe.

Netflix je platformou, ktorá je čoraz populárnejšou a to aj v našom regióne. Zatiaľ, čo dlhé roky sme na „slovenskom Netflixe“ mohli vidieť len filmy v cudzom jazyku spolu s českými titulkami, tak to sa postupne mení. Posledné týždne a mesiace priniesli viacero filmov a seriálov so slovenskými titulkami. Rovnako treba povedať, že pribudol aj obsah so slovenským dabingom. Treba však uviesť, že v prípade dabovaného obsahu, tak ho nie je stále tak veľa, ako by sme si viacerí z nás predstavovali.

V prípade obsahu s českým dabingom je situácia iná. Naprieč Netflixom nájdeme stovky filmov a seriálov v Češtine. Otázkou je, ako sa môžeme k ním dostať? Poďme sa pozrieť, ako na to.

Odoberajte Vosveteit.sk aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Ako zobraziť filmy a seriály na Netflixe so slovenským dabingom?

Keď si otvoríte mobilnú aplikáciu, tak dostať sa k filmom s dabingom, je vcelku náročné. Vo svojej podstate vám nezostáva nič iné, ako len otvárať jeden film za druhým a prácne vyhľadávať tento obsah. To je aj dôvod, prečo vám odporúčame v tomto prípade využiť webové rozhranie Netflixu. K obsahu so slovenským dabingom sa môžete dostať prostredníctvom nasledovného odkazu https://www.netflix.com/browse/audio/sk. Potom, ako otvoríte tento odkaz, tak uvidíte stránku, ako môžete vidieť nižšie. Ide o filmy a seriály, ktoré sú dostupné v Slovenčine. Treba však uviesť, že „slovenský Netflix“ je vcelku chudobný.

ako zobrazit filmy s dabingom na netflixe
Zdroj: Vosveteit.sk / Printscreen

Ako môžete zobraziť obsah s českým dabingom?

Z nejakého dôvodu, po rozkliknutí jazyka v ponuke Audio and Subtitles, hoci máme dostupných hneď niekoľko ďalších jazykov, tak čeština chýba. Nebojte sa, nižšie vám ukážeme, ako sa k nemu dostať.

Netflix_dabing_ponuka (2)
Zdroj: Vosveteit.sk

Preto nám dovoľte dať vám do pozornosti presný odkaz, ktorý vedie na filmy a seriály s českým dabingom. V tomto prípade je ponuka filmov a seriálov oveľa bohatšou, ako v prípade slovenského Netflixu. Dostupné sú stovky filmov a seriálov.

Pozrite sa aj na skryté kategórie filmov a seriálov

Dovoľte nám v súvislosti s touto témou dať vám do pozornosti aj článok, v ktorom sme sa venovali skrytým kategóriám filmov a seriálov. Vo svojej podstate, každý film má niekoľko štítkov, pričom pomocou tohto návodu viete vyfiltrovať len štítky (kategórie), ktoré vás reálne zaujímajú. Celkovo môžete takto pristupovať k stovkám kategóriám, ktoré štandardne v ponuke menu nenájdete.

Pevne veríme, že tip na triky vyššie, budú pre vás prínosné.

Pridajte si Vosveteit.sk do svojho informačného kanála Google News.
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close