APLIKÁCIE A HRYNávody

Ako môžete v Messengeri posielať emoji, ktoré vydávajú zvuk? Je to veľmi jednoduché a zábavné!

Pozrite sa, ako môžete prostredníctvom aplikácie Messenger posielať emoji so zvukom. Je to veľmi jednoduché a zábavné!

Četovacie služby sú čoraz populárnejšie. Len taký WhatsApp používa viac ako 2 miliardy používateľov. Rovnako populárnou je i však služba Messenger, za ktorou rovnako stojí Facebook, resp. Meta. Tá ešte v júli predstavila funkciu hlasových emoji, pričom len nedávno bola sprístupnenou i v našom regióne. O čo však konkrétne ide a ako funkcia funguje? Pozrieme sa na to nižšie.

Ako fungujú Soundemoji a čo to je?

„Takže, čo je Soundmoji? Ide o emotikon ďalšej úrovne, ktorý vám umožňuje posielať krátke zvukové klipy v čete Messenger, od tlieskania, cvrčkov, bubnovania a zlého smiechu až po zvukové klipy od vašich obľúbených interpretov,..“ píše Facebook.

Ovládanie funkcie je veľmi jednoduché. Potom, ako si otvoríte ľubovoľný čet, tak kliknite na možnosť emoji. Následne v ponuke prejdite do sekcie „soundemoji“. Potom budete mať na výber z niekoľkých emoji s podporou zvuku, ktoré budete môcť poslať. Okrem iného, ešte pred samotným odoslaním emoji, si môžete vypočuť, ako znie. Musíme však konštatovať, že samotná funkcia, hoci je dostupnou, tak zatiaľ obsahuje vcelku málo zvukových emotikonov. Pevne však veríme, že ich množstvo bude plynúcim časom rást.

V prípade, ak nemáte funkciu ešte dostupnú, tak vám odporúčame navštíviť obchod s aplikáciami a aktualizovať si ju. Pevne veríme, že funkcia ako taká sa vám páči.

Messenger
Messenger
Price: Free
Zobraziť komentáre
Close
Close