SpravodajstvoXiaomi

Aké sú najlepšie smartfóny od Xiaomi? Riaditeľ spoločnosti v tom má jasno, tieto to sú!

Tieto smartfóny od čínskeho Xiaomi si na denné používanie vybral riaditeľ spoločnosti. Ide o výber toho najlepšieho, čo nám spoločnosť ponúka.

Z takého veľkého portfólia smartfónov, ktoré nám Xiaomi neustále dopĺňa, sa len ťažko vyberá ten správny model pre nás. Čínsky gigant pracuje na tom, aby mal dostupné smartfóny úplne pre každého. Pre milovníka mobilnej fotografie, pre používateľa, ktorý potrebuje dlhú výdrž batérie, aj pre fanúšikov vysokého výkonu, jednoducho pre každého sa niečo nájde. Ktoré smartfóny sú však úplne najlepšie a na ktoré sa spolieha sám riaditeľ spoločnosti, Lei Jun? Portál gizchina.com nám prináša odpoveď CEO spoločnosti Xiaomi, ktorý prostredníctvom čínskej siete Weibo prezradil, ktoré zariadenia používa najradšej a najčastejšie. Vlastníte niektorý z nich aj vy?

CEO Xiaomi využíva až štyri smartfóny

Riaditeľ a zároveň jeden zo zakladateľov spoločnosti Xiaomi by nevyužíval len tak akýkoľvek smartfón, to nám je všetkým jasné. Všetci sa teda zrejme zhodneme na tom, že aj si riaditeľ spoločnosti vyberie smartfón, ktorý bude denne využívať, pôjde o výkonný smartfón s viacerými prednosťami. Teraz nám práve CEO spoločnosti prezradil, ktoré modely využíva na dennej báze a nájdeme medzi nimi ako vlajkové smartfóny, tak aj lacnejšie novinky. Nikoho teda zrejme neprekvapí, že riaditeľ spoločnosti využíva model z vlajkovej série Xiaomi 12. Čo je však prekvapivé, Lei Jun siahol práve po základnom smartfóne a nie po jeho Pro verzii. Môžeme odhadovať, že to je práve pre jeho kompaktné rozmery a malé telo.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Xiaomi 12 event
Zdroj: Xiaomi

Lei Jun ďalej prezrádza, že využíva aj Mi 11 Ultra z minulého roka. Tento model poháňa vlajkový čipset Snapdragon 888 a vyznačuje sa svojím ikonickým menším displejom na zadnej strane smartfónu. Skutočne ide o to najlepšie, čo nám čínsky gigant priniesol ešte minulý rok, aj keď neskôr nám ponúkol ešte výkonnejší Xiaomi MIX 4. Ten sa však riaditeľovi spoločnosti zrejme nezdal dostatočne atraktívnym k tomu, aby ho využíval na dennej báze.

Siahol aj po lacnejších smartfónoch

Je pekné vidieť, že riaditeľ spoločnosti Xiaomi si nevybral len vlajkové smartfóny. Medzi zariadeniami, ktoré denne využíva, totiž nájdeme aj novinku v podobe Redmi Note 11T Pro. Tento model sa zatiaľ nedostal na globálny trh a zrejme ho u nás uvidíme pod krídlami Poco. V každom prípade sa vyznačuje čipsetom MediaTek Dimensity 8100 a rýchlym 67W nabíjaním. Ide o úplnú novinku v radoch Redmi a zdá sa, že pôjde naozaj o skvelý smartfón s lákavou cenou.

Redmi Note 11T Pro+
Zdroj: Redmi

A štvoricu smartfónov, ktoré využíva CEO spoločnosti uzatvára Xiaomi CIVI. Tento smartfón sa na globálny trh rovnako nedostal, no klasifikovali ho ako najkrajší smartfón, aký nám čínsky gigant doteraz priniesol. V jeho útrobách nájdeme čipset Snapdragon 778G a povráva sa, že bude tvoriť základ pre tohtoročný Xiaomi 12 Lite. Ten by však mal prejsť menšími úpravami a na globálnom trhu sa objaviť ešte v lepšom svetle.

Čo poviete na výber riaditeľa spoločnosti Xiaomi? Vybrali by ste si podobné modely, alebo by ste siahli po iných? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close