APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Aj so slabším smartfónom môžete robiť špičkové fotky. Dostupná je nová verzia GCam Go 3.6! Tu je odkaz na stiahnutie!

Dostupný je nový port pre Google Kameru vo verzii Go. Stiahnite si inštalačný balíček GCam Go vo verzii 3.6 do svojho telefónu.

Na kvalitu výsledných snímok a videí z našich smartfónov vplýva viacero faktorov. Bezpochyby jedným z nich je aj kvalitná fotoaplikácia. Asi tou najpopulárnejšou aplikáciou na fotenie vôbec je Google Kamera. Tú možno dostať do telefónov iných značiek ako sú smartfóny Pixel prostredníctvom rôznych portov. Nie tak dávno sme upozorňovali na port GCam 8.3, ktorý ocenia najmä majitelia výkonnejších modelov telefónov.

Málokto ale vie, že existuje aj odľahčená verzia fotoaplikácie Google Kamera. Ide o Go verziu aplikácie. Dovoľte nám, dať vám do pozornosti najnovší port Go verzie aplikácie GCam Go 3.6, ktorý si môžete stiahnuť do telefónu prostredníctvom odkazu nižšie.

Proces inštalácie GCam Go 3.6 je jednoduchý

Samotné nahranie aplikácie do zariadenia je pomerne jednoduché a nezaberie vám veľa času. V prvom kroku je potrebné stiahnuť si inštalačný súbor APK, ktorý nájdete na tomto odkaze.

Pozn. redakcie: Inštaláciu aplikácie robíte na vlastné riziko. Portál Vosveteit.sk nezodpovedá za prípadné problémy spôsobené stiahnutím a inštaláciou aplikácie.

Potom, ako kliknete na možnosť stiahnuť, tak vás telefón upozorní, že inštalačný balíček sťahujete z neoficiálneho zdroja. Bohužiaľ, iným spôsobom aplikáciu do smartfónu aktuálne nedostanete. Ak ste v minulosti už sťahovali aplikácie z neoficiálnych zdrojov, tak stačí zvoliť možnosť Napriek tomu stiahnuť. Ak ste aplikácie ešte nesťahovali z iných zdrojov ako je Google Play, tak je potrebné, aby ste túto možnosť povolili.

Google Kamera Go 3.6 verzia_1
Zdroj: Vosveteit.sk

Následne, ako stiahnete inštalačný balíček, tak ho otvorte z rozhrania notifikačnej lišty alebo prostredníctvom správcu súborov. Potom dôjde k inštalácii aplikácie do vášho telefónu. V zozname aplikácií nájdete port Google Kamery vo verzii Go pod názvom Fotoaparát, ako môžete vidieť na druhej snímke obrazovky nižšie.

Čo nového prináša GCam Go 3.6?

Ak sa pýtate, čo nového prináša nová verzia Google Kamery v Go verzii, tak obsahuje čítačku QR kódov. Znamená to, že používatelia môžu načítať tento typ kódu bez toho, aby museli opustiť rozhranie aplikácie. Ďalej sa môžete tešiť na vylepšený nočný režim, či rýchlejšie spracovanie snímok a ich otváranie z rozhrania aplikácie.

Okrem iného GCam Go (3.6) ponúka aj viacero dodatočných funkcií a nastavení. Napríklad môžete fotiť snímky v HDR režime (High Dynamic Range), využiť funkciu retuše tváre, prekladať texty prostredníctvom ich odfotenia a podobne.

Pevne veríme, že tip na najnovší port aplikácie vás potešil.

Zobraziť komentáre
Close
Close