8 noviniek na Netflixe, ktoré musíš toto leto vidieť: Prinášame ti niekoľko tipov, ktoré stoja za hriech

Netflix pridáva nové filmy a seriály počas celého júla. Prinášame ti ďalších 8 noviniek, ktoré si budeš môcť už čoskoro pozrieť.

netflix novinky film
Zdroj: rafapress / depositphotos.com

Júl sa nám už rozbehol a spolu s ním pravdepodobne aj tvoje plány na leto. Pamätaj, že nikdy nie je neskoro spomaliť aspoň na jeden večer, pripraviť si vychladený drink a pozrieť niečo na Netflixe.  

Ak nás sleduješ pravidelne, potom isto vieš, že sme ti už ukázali, čo prišlo do ponuky hneď na začiatku mesiaca a čo sa do ponuky dostalo v nasledujúcich dňoch. Mesiac je ale dlhý a tentokrát ti prinášame ďalšiu nádielku filmov, na ktoré sa môžeš tešiť neskôr v mesiaci.  

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Tieto filmy a seriály na Netflixe nepremeškaj

Exploding Kittens 

Ultimátny súboj dobra so zlom, Boha s diablom sa dostáva aj do seriálovej podoby, hoci možno nie vo forme, v akej by si to čakal. Exploding Kittens je spoločenská hra, z ktorej sa stal fenomén, ktorý upútal nielen milovníkov zlatých mačičiek. Už 12. júla sa táto hra dostane aj do seriálovej podoby a môžeš sa tešiť na poriadne divokú jazdu.  

Aj keď sa to zdá, že sme v úvode preháňali, v seriáli o explodujúcich mačiatkach si naozaj zmerajú sily Boh a diabol. Tí sa dostali na zem, aby žili ako výbušné mačiatka medzi ľuďmi.  

Midnight Sun 

V tomto romantickom filme sa zoznámite s dievčaťom, ktoré trpí smrteľnou alergiou na slnko. Svoj život teda žije hlavne po nociach, no jedného dňa natrafí na svojho suseda, do ktorého sa okamžite zamiluje. Dievča však svoje zdravotné problémy pred ním ukrýva, zatiaľ čo ich vzťah prekvitá. Midnight Sun sa dostane do ponuky Netflixu 15. júla.  

LALIGA: All Access 

Dokumentárny seriál sa do ponuky Netflixu dostane 15. júla a ako už názov napovedá, prinesie pohľad na prestížnu španielsku futbalovú ligu Laliga. Zoznámte sa s tímami, hráčmi a víťazstvami, či prehrami, ktoré sa udiali nielen na ihrisku, ale aj mimo neho.  

The Boy Next Door 

Explozívny animák a romantiku vymeníme za mrazivý thriller. 16. júla si na Netflixe budete môcť pozrieť film Chlapec od vedľa, ktorý zachytáva príbeh rozvedenej slobodnej mamičky, ktorá sa aj napriek všetkým výkričníkom zamiluje do oveľa mladšieho kamaráta svojho syna. Netuší však, že tento zlý nápad sa premení na niečo oveľa, oveľa horšie.  

Fifty Shades Darker 

Film 50 odtieňov sivej sa stal horúcim fenoménom, ktorý vie poriadne rozpáliť ešte aj dnes. Priprav si ten chladený nápoj, pretože už 16. júla sa na Netflix dostane aj pokračovanie. Anastasia sa venuje svojej publicistickej kariére, zatiaľ čo Christian prejednáva podmienky ich netradičného vzťahu. Obaja si ale musia dať pozor, pretože vonkajšie sily sa ich pokúsia rozdeliť.  

Fifty Shades Freed 

V ten istý deň sa dostane do ponuky aj finále monochromatickej trilógie zo sveta zakázanej vášne. Vzťah Christiana a Anastasie prebieha priam rozprávkovo, no ešte nie je čas na ich “žili šťastne až do smrti”. Z tieňov vystupuje záhadná postava, ktorá obráti životy hrdličiek hore nohami. V akciou nabitom finále budú musieť Christian a Anastasia prekonať poslednú prekážku, aby mohli ostať navždy spolu.  

Homicide  

Milovníci true crime seriálov si 16. júla taktiež prídu na svoje. Samozrejme, môžeš skúsiť uhádnuť, kto je tajomnou postavou, ktorá sa objaví v živote Christiana Greya a Anastasie Steele, no ak hľadáš niečo temnejšie a drsnejšie, do ponuky sa dostáva aj true crime dokumentárny seriál Homicide. V ňom detektívi a prokurátori spomínajú na svoje najťažšie vražedné prípady. Za seriálom stojí tvorca legendárneho Law and Order. 

Skywalkers: A Love Story 

Pre milovníkov adrenalínu a štipky romantiky je tu film Skywalkers: A Love Story. V ňom sa vydáte spolu s rozpadajúcim sa párom, na cestu za dobrodružstvom. Dvojica sa totiž v snahe zachrániť svoj vzťah a kariéru rozhodnú vyšplhať na 118 poschodový mrakodrap v Malajzii. Či sa im tento adrenalínový pokus podarí, zistíte 19. júla.  

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre