Spravodajstvo

4ka v predstihu začína nový školský rok v plnej paráde. Poteší najmä nových zákazníkov!

4ka pre nových zákazníkov pripravila zaujímavú ponuku.

Najmladší operátor, 4ka, v predstihu začína nový školský rok v plnej paráde. Mobilný operátor najnovšie informuje, že si pre nových zákazníkov pripravil atraktívnu ponuku.

Neviete, koľko dát budete potrebovať? Skúste neobmedzený paušál za „babku“

4ka najnovšie hlási, že pre zákazníkov, ktorí si kúpia do 31.10.2021 novú SIM kartu, alebo požiadajú o prenos čísla cez e-shop, zároveň si vyberie ktorýkoľvek z nových paušálov SLOBODA, SLOBODA+ či SLOBODA DÁTA, tak prvý mesiac zákazníkov nebude stáť viac 4€. Spoločnosť rovnako dodáva, že nasledujúci mesiac, si môže nový zákazník zmeniť paušál na iný.

„Samozrejme, môžete si vyskúšať akúkoľvek SLOBODU a na ďalší mesiac si vybrať inakšiu. Ak zistíte, že potrebujete viac či menej dát alebo minút a SMS, jednoducho siahnete po novom paušále, aký potrebujete. V 4ke dávame jednoducho zákazníkom slobodu,“ hovorí vedúci produktového oddelenia 4ky Marek Jánošík.

4ka rovnako prízvukuje, že v prípade pravidelného obnovovania paušálov SLOBODA+ a SLOBODA DÁTA, zákazníci môžu ušetriť na mesačných platbách 2€.

4ka ponúka zľavu aj na nový telefón

Mobilný operátor zobral začiatok školského roka útokom. Rovnako hlási, že ponúka pre paušály SLOBODA a SLOBODA+ na faktúru, dodatočnú zľavu na smartfón. Zákazníci môžu ušetriť až do 210€, čo nie je málo. Bonus na telefón zákazník nedostáva okamžite, ale v podobe mesačnej zľavy na každej jednej faktúre počas celej doby úhrady mesačných platieb  za telefón.

„Vysvetlime si to na príklade – ak si zákazník vyberie paušál SLOBODA NEKONEČNO+ na 24 mesiacov a zároveň nový iPhone SE (2020), mesačne zaplatí s týmto bonusom na telefón iba 35,25€. Inak by platil 42,25€. A to sa bavíme, že v tej cene má nekonečné minúty, SMS i dáta, to naozaj nie je zlá cena,“ hovorí Andrea Čagalová, senior produktová manažérka 4ky.

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close