Sponzorovaný obsah

3D tlačiarne a gravírovačky za tie najnižšie ceny! Nenechaj si ujsť zľavové kupóny na Gearberry.com

Ďalšia vlna neprekonateľných zliav na Gearberry.com je tu! Nechýba bezplatná doprava z EÚ skladu a zľavové kupóny.

Sačípičkové technologické kúsky za dostupné ceny, ktoré si zamilujete – s extra prívetivou zákazníckou podporou na dosah. Platforma Gearberry.com prichádza s ďalšou porciou vynikajúcich zliav, ktoré by rozhodne nemali ujsť oku žiadneho domáceho hobby majstra. V najnovšej akciovej ponuke totižto nájdete hneď niekoľko zaujímavých kúskov od klasických 3D tlačiarní až po výkonné laserové a CNC gravírovačky za naozaj bezkonkurenčné ceny.

Nová akciová ponuka na Gearberry.com

Medzi našich favoritov spomedzi aktuálnej akciovej ponuky na Gearberry.com sa zaradila hneď trojica zaujímavých modelov ponúkajúcich nadpriemerné parametre so skutočne dobrým pomerom cena:výkon. Hneď prvým produktom je kompaktná 3D tlačiareň Kingroon KP3S Pro S1, ktorú v našom najnovšom výbere dopĺňajú populárna laserová gravírovačka Ortur Laser Master 3 a CNC gravírovačka TwoTrees TTC 450. Na túto trojicu zľavnených produktov sa však momentálne dá uplatniť aj ďalšia dodatočná zľava 20USD. Pri objednávke stačí zadať špeciálny zľavový kupón „GB20off“ a pri nákupe ušetríte ďalšie desiatky eur. K dispozícii je už tradične aj bezplatná doprava z EÚ skladu, vďaka ktorej sa vyhnete aj dodatočným poplatkom ako clo a DPH!

Odoberajte Vosveteit.sk aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Kingroon KP3S Pro S1

kingroon kp3s pro s1-min
Zdroj: Gearberry.com

3D tlačiareň Kingroon KP3S Pro S1 sa radí medzi najkompaktnejšie modely na trhu, o čom svedčia jej malé rozmery. Ide o kompaktnú tlačiareň určenú najmä pre domáce použitie. Jej cieľom je minimalizovať nároky na priestor, kde je tlačiareň umiestnená, no zároveň ponúknuť dostatočný tlačový priestor 200 x 200 x 200 mm aj pre náročnejšie domáce projekty. Základom tlačiarne je netradičná konzolová konštrukcia s lineárnymi vodiacimi koľajnicami. Tie však zabezpečujú maximálnu stabilitu a presnosť tlače aj napriek netradičnému dizajnu.

Extruder Titan Direct Drive s prevodovým pomerom 3:1, ktorým je vybavená 3D tlačiareň Kingroon KP3S Pro S1, umožňuje tlač rôznych materiálov, vrátane bežne používaného PLA, flexibilných materiálov ako TPU a PETGa pod. Táto univerzálna tlačová schopnosť ju robí perfektnou voľbou pre každého, kto chce experimentovať s rôznymi tlačovými materiálmi.

Veľkou prednosťou tohto modelu je aj mimoriadne tichý chod vďaka krokovým ovládačom TMC2225. Jednotlivé motorčeky tak nepôsobia vôbec rušivo ani pri realizácii projektov. Tlačiareň je tak ideálnou voľbou najmä pre domáce podmienky.

Vďaka zabudovanému prepínačovému napájaciemu zdroju, Kingroon KP3S Pro S1 funguje bezpečnejšie a pohodlnejšie oproti 3D tlačiarňam so samostatnými prepínačovými napájacími zdrojmi. Táto funkcia zabezpečuje, že tlačiareň je jednoduchá na umiestnenie a použitie, bez potreby dodatočných externých zdrojov energie alebo ďalšej kabeláže.

Ortur Laser Master 3

ortur laser master 3 ilustracny obrazok
Zdroj: Ortur, úprava: Vosveteit.sk

Laserová gravírovačka Ortur Laser Master 3 zaujme najmä domácich majstrov hľadajúcich šikovnú laserovú gravírovačku s veľkým gravírovacím priestorom až 400 x 400 mm. Tento populárny model však zaujme aj jednoduchým ovládaním a mimoriadne vysokou rýchlosťou. Poteší aj vysokým 10W výkonom laserového modulu, ktorý si hravo poradí s najbežnejšími domácimi projektmi.

ortur laser master 3 mobilna aplikacia
Zdroj: Ortur

Výrobca sa pri modeli Ortur Laser Master 3 zameriaval najmä na zmenšenie priemeru laseru, čo sa mu aj značne podarilo. Tento populárny model totižto umožňuje gravírovanie a rezanie materiálov s presnosťou až 0,01 mm. Gravírovačka je tak ideálnou voľbou aj pre ľudí hľadajúcich model vhodný pre tie najdetailnejšie projekty.

Jedným z najvýznamnejších vylepšení tejto generácie je však rýchlosť gravírovania. Nový laserový modul a vylepšený mechanizmus pohybu zaručujú, že gravírovačka zvládne bežné projekty za menej ako minútu. Vďačí za to najmä vylepšenému pohonu, ktorý dosahuje rýchlosť až 20 000 mm/min. To predstavuje až trojnásobné zvýšenie rýchlosti v porovnaní so štandardnými laserovými gravírovačkami v tejto kategórii.

Ďalšou výhodou tohto modelu, ktorá je obzvlášť užitočná pre začiatočníkov, je jednoduchá montáž. Gravírovačka sa totižto dodáva ako DIY skladačka a jej zostavenie by nemalo trvať dlhšie ako 10 minút. Je tiež jednoduchá na nastavenie a ovládanie po zostavení. Stačí ju pripojiť k elektrickej sieti a spojiť ju s mobilnou aplikáciou, ktorá umožňuje jednoduchú a užívateľsky prívetivú realizáciu projektov. Z hľadiska jednoduchosti a prehľadnosti sa Ortur Laser Master 3 môže považovať za jeden z najlepších modelov na trhu.

Twotrees TTC 450 CNC Router Machine

Twotrees TTC 450 CNC Router Machine je skutočne unikátna vo svojej kategórii, ponúkajúca úžasnú kombináciu výkonu, presnosti a flexibility. Je to perfektné riešenie pre domácich majstrov, ktorí hľadajú CNC gravírovačku, ktorá je jednoduchá na ovládanie, ale zároveň dostatočne robustná na zvládnutie širokej škály projektov.

twotrees ttc 450 cnc 2-min
Zdroj: Youtube @kleine Holzwerkstatt

S veľkým pracovným priestorom 460 x 460 x 80 mm, môže TTC 450 CNC zvládnuť všetko. Poradí si s malými precíznymi detailmi ako aj veľkými náročnými projektmi na profesionálnej úrovni. Jej výkonný 500W motor zaručuje rýchle a presné gravírovanie, čo umožňuje používateľom vytvárať komplexné dizajny s ľahkosťou.

Táto CNC gravírovačka má tiež výnimočnú schopnosť spracovávať širokú škálu materiálov, vrátane plastov, akrylu, dreva a pod. , čo z nej robí skutočne všestrannú voľbu. Má tiež vylepšený pohon, ktorý skracuje dobu gravírovania výrazne nadol. Pri gravírovačke tak ani pri náročnejších projektoch nemusia používatelia stáť dlhé hodiny.

Twotrees TTC 450 CNC je navrhnutá tak, aby bola jednoduchá na zostavenie a ovládanie. Jej jednoduchá konfigurácia a používateľsky prívetivá podpora bežných gravírovacích aplikácií umožňujú užívateľom rýchlo a jednoducho realizovať svoje projekty. Táto CNC gravírovačka je skutočne jeden z najlepších nástrojov pre začiatočníkov aj skúsených majstrov, ktorí hľadajú spôsob, ako zdokonaliť svoje zručnosti v oblasti CNC gravírovania.

Pre tých, ktorí chcú vytvoriť nádherné, detailné diela s jednoduchým a efektívnym nástrojom, je Twotrees TTC 450 CNC Router Machine ideálnou voľbou. Toto zariadenie definuje nový štandard pre CNC gravírovanie a umožňuje každému, kto ho využíva, dosiahnuť profesionálne výsledky pri každom projekte.

Pridajte si Vosveteit.sk do svojho informačného kanála Google News.
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close