10 júlových noviniek na Netflixe, ktoré si už môžeš pozrieť. Tieto filmy ti parádne vyplnia večerný program

Netflix pridáva do ponuky množstvo ďalších filmov, ktoré si môžeš pozrieť počas dlhých letných večerov. Týchto 10 určite nevynechaj.

netflix novinky film
Zdroj: rafapress / depositphotos.com

Leto nám odštartovalo, no neznamená to len dovolenky, výlety alebo párty. Aj počas horúcich dní a voľna si treba nájsť čas na jednoduchý relax a ako najlepšie zrelaxovať, než večer pri filme.  

Začal sa nový mesiac, čo znamená, že Netflix rozširuje svoju, už aj tak dosť bohatú, ponuku. Nižšie sa pozrieme, čo už pribudlo na streamovaciu platformu a čo si môžete pozrieť počas letného relaxu alebo upršaných dní.  

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Čo nového pribudlo na Netflixe v júli?

American Hustle 

Začneme drámou, ktorá je veľmi voľne inšpirovaná skutočnou udalosťou. Film American Hustle sa točí okolo ambiciózneho FBI agenta, ktorý presvedčí dvoch podvodníkov, aby mu pomohli odhaliť korupciu v americkom kongrese. Film je zasadený do 80. rokov minulého storočia.  

American Psycho  

Dnes už kultový film, inšpirovaný knihou od Breta Eastona Ellisa, American Psycho vás dostane do hlavy Patricka Batemana, úspešného podnikateľa, ktorý to ale v hlave nemá vôbec v poriadku. Vydaj sa do mrazivej psychiky tohto sériového vraha a sleduj, ako sa pokúša udržať si svoju druhú identitu a aspoň štipku zdravého rozumu.  

Annabelle  

Nie je nič lepšie na filmovú párty, ako kvalitný horror. Annabelle je film inšpirovaný skutočnou bábikou, ktorá bola podľa legendy skutočne posadnutá. Táto bábika hrá hlavnú rolu aj vo filme Annabelle, v ktorom bude terorizovať rodinu, ktorá sa k bábike dostala.  

Back to the Future 

Film Návrat do budúcnosti už asi pravdepodobne poznáš, no ak nie, svoj omyl môžeš teraz veľmi rýchlo napraviť. Od začiatku mesiaca sa do ponuky Netflixu dostávajú všetky tri kultové filmy, v ktorých sa dostaneš do dobrodružstiev Martyho McFlya, ktorý pomocou DeLorean automobilu, upraveného do stroja času, putuje do minulosti aby zachránil časovú os.  

Big Daddy 

Sonny je dospelý chlap, ktorý je tak trochu leňoch a celý čas, už od školy, sa životom len flákal. Dostane však studenú sprchu a kurz zodpovednosti, keď sa bude musieť postarať o päťročné dieťa.  

Captain Phillips 

Film inšpirovaný skutočnou udalosťou ťa dostane do kože kapitána Phillipsa, ktorý sa so svojou nákladnou loďou stal terčom somálskych pirátov. Keď celej posádke ide o prežitie, musia sa spoľahnúť na zásah amerického námorníctva.  

Easy A  

Život na americkej strednej škole je divoký a reputáciu vám môže zničiť jedna “báchorka”. Presne to sa stane mladému dievčaťu menom Olive, ktorá vždy bola skôr šedou myškou, ako stredobodom pozornosti. Keď sa však školou o nej rozšíri klamstvo a z neznámej dievčiny sa stane nenávidená osoba, Olive sa rozhodne, že sa bude hrať na provokatívnu osobnosť, za ktorú ju všetci majú.  

Jigsaw 

Milovníci brutálne nechutných filmov Saw si prídu na svoje v pokračovaní, ktoré nesie meno po ústrednom zabijakovi tejto filmovej série. Jigsaw sa opäť vydáva vraždiť s pomocou svojich prešpekulovaných a desivých pascí, zatiaľ čo má v pätách vyšetrovateľov.  

Karate Kid 

Do ponuky Netflixu sa už dostal aj remake klasického filmu Karate Kid. V tejto novej verzii sa zoznámiš s chlapcom menom Dre, ktorý sa začne učiť kung fu od všedne vyzerajúceho majstra, ktorý ho ale naučí oveľa viac ako len bojové umenie.  

Spider-Man  

Od začiatku mesiaca si môžeš na Netflixe pozrieť aj pôvodnú trilógiu o pavúčom mužovi. Film Spider-Man môžeme zaradiť k úplne prvým komixovým filmom, aké vznikli a mnohí dodnes tieto filmy považujú za najlepšiu interpretáciu Spider-Mana. Ak aj ty patríš k fanúšikom, všetky filmy si môžeš teraz opäť pozrieť. Ak si videl novšie filmy, no tieto ti unikli, určite by si im mal dať šancu.  

Príbeh zachytáva študenta Petera Parkera, ktorého uhryzne geneticky upravený pavúk a predá mu pavúčie schopnosti. Po smrti svojho strýka sa Peter rozhodne, že svoju silu využije na ochranu mesta New York.  

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre