Spravodajstvo

1 Gb/s internet od UPC je dostupný v ďalších nových lokalitách. Tu je zoznam, kde všade ho môžete mať už dnes!

1 Gb/s internet od UPC je dostupný už pre 435 000 tisíc domácností.

Spoločnosť UPC ešte v priebehu mája hlásila, že rozširuje ponuku 1 Gb/s internetu pre viacero domácnosti naprieč Prešovom Trnavou, Sliačom a ďalšími oblasťami pričom služba bola v danom momente dostupnou už pre 297 tisíc domácnosti. Od 1. júla túto službu spoločnosť sprístupnila i pre ďalšie domácnosti a to konkrétne v Žiline.

„Po tomto rozšírení bude internet s rýchlosťou rýchlosť 1 Gb/s dostupný už pre viac než 320 tisíc domácností, čo je viac než polovica z celkového počtu domácností s prípojkou od UPC.“ hlásila spoločnosť ešte v júni tohto roka.

UPC sprístupňuje dostupnosť 1 Gb/s internetu v ďalších lokalitách

Spoločnosť UPC najnovšie hlási ďalšie rozširovanie dostupnosti 1 Gb/s internetu pričom môžeme konštatovať, že ide o jedno z najmasívnejších rozšírení dostupnosti tejto služby za posledné mesiace. Dôvodom je, že službu môže po novom využívať už viac ako 435 tisíc domácnosti.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

„Po tomto rozšírení je UPC internet s kozmickou rýchlosťou 1 Gb/s dostupný už pre 435 000 tisíc domácností.“ píše spoločnosť v oznámení.

Prejdime však k tej najpodstatnejšej informácií, ktorou sú novopokryté lokality. Ide celkovo o 5 miest, ktorými sú Košice, Zvolen, Dunajská Streda, Bardejov a Nové Zámky.

„Sprístupňovaním gigabitového internetu v ďalších mestách pokračujeme v našom úsilí poskytovať kvalitné a inovatívne služby pre všetkých našich zákazníkov.  S novou službou budú môcť využiť všetky výhody ultrarýchleho pripojenia, ktoré je potvrdením technologickej vyspelosti optického internetu od spoločnosti UPC a jej neustáleho investovania do najmodernejšej širokopásmovej siete,“ povedal Martin Miller, generálny riaditeľ spoločnosti UPC BROADBAND SLOVAKIA.

Gigabitový internet od UPC je okrem uvedených piatich miest taktiež dostupný v Bratislave, Žiline, Prešove, Trnave, Banskej Bystrici, Leviciach, Sliači, Pezinku, Svätom Jure, Veľkom Šariši, Haniske, Petrovanoch, Kendiciach a Ľuboticiach. Našli ste medzi novými lokalitami aj tu vašu? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close